EIS asub aadressil eis.ekk.edu.ee.

Sisselogimiseks on mitu võimalust

1. Parooliga (kasutajatunnus on isikukood, seda saab luua EISi kasutajatugi või kooli administraator)
  2. HarID on soovituslik sisselogimisviis. HarID valides on võimalik siseneda juba olemasoleva kontoga või samal lehel endale konto luua ja seejärel EISi sisse logida
  3. ID-kaart/Mobiil-ID/Smart-ID

• Peale sisselogimist kuvatakse ekraanil üleval paremal nurgas kasutaja nimi. Nimel klõpsates on võimalik oma isikuga seotud andmeid vaadata ja muuta.
  • Nime kõrval on EISi kasutamise keele valik. EIS on tõlgitud ka vene keelde.
  • Nime all saab endale valida rolli, kellena süsteemis toimetada. Kõik kasutajad, kellel pole EISis eriõigusi, nt õpilased ja lapsevanemad, on märkega Avalik vaade.
  • Avaliku vaate kasutajad saavad end testidele registreerida, testi lahendada ja oma tulemust vaadata. Avaliku vaate eristamine kooliga seotud vaatest võimaldab õpetajal aru saada, mida õpilane peale sisselogimist näeb.
  • Kui kasutajal on mingi õppeasutusega seotud eriõigusi, saab enda rolli vahetada nime all kasutajarollil klõpsates. Mitmes koolis töötavatel pedagoogidel on valikus rohkem õppeasutusi. Kui kasutajatel on eri koolides erinevad õigused, siis menüüriba muutub vastavalt sellele. Kooli nime kõrval kuvatakse kõige suuremate õigustega rolli nimetus, mis kasutajal selles koolis on (nt kui on nii pedagoog kui kooli administraator, siis kuvatakse administraator).