EISi püsiparooli kõrval võib testi sooritamiseks kasutada ka testiparooli.

Püsiparooliga EISi sisse logides saab kasutaja teha kõiki tegevusi, milles tal on EISis õigused.

Testiparooliga EISi logides saab kasutaja ainult

• lahendada seda testi, mille jaoks on testiparool loodud
  • vaadata selle testi tulemusi

Tsentraalse testi testiparoole saab luua kooli administraator ja koolijuht. Selleks

• valida Tsentraalsed testid -> Testi läbiviimise korraldamine
  • klõpsata sobival testil
  • õpilaste nimekirja lehel klõpsata nimekirja all nupul „Vali kõik“ ning seejärel nupul „Testiparoolid“
  • uues aknas avaneb õpilaste nimekiri infoga, kas sellele testile on testiparoolid loodud
  • klõpsata nimekirja all nupul „Genereeri testiparoolid“ ning „Trüki“

Tsentraalse testi (nt tasemetöö) administraatoril tuleb testiparoolide loomiseks

• valida Tsentraalsed testid -> Kirjaliku e-testi läbiviimine
  • klõpsata sobival testil
  • klõpsata nimekirja all nupul „Genereeri testiparoolid“ ning „Trüki“

Testi administraator saab kirjaliku e-testi läbiviimise lehel paroolid luua ka paar päeva enne testi toimumist.

Õpetajatele kasutada antud testidel saab õpetaja luua testiparoolid testi läbiviimise lehel.