Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Grupid

confluence-users

Selles grupis on koos mitteaktiivsete kasutajatega 810 liiget (seisuga  14.04.2021 15:58 ).

digirõk metainfo standard

UserUsernameEmail
Anastasia Shipovaanastasia.shipovaAnastasia.Shipova@harno.ee
Antti Rammoantti.rammoantti@starcloud.ee
Astrid Sildnikastrid.sildnikastersild@gmail.com
Heiti Pakkheiti.pakkHeiti.Pakk@harno.ee
Imbi Hennoimbi.hennoimbi.henno@hm.ee
Joel Limbergjoel.limbergjoel@stuudium.com
Jüri Käosaarjyri.kaosaarjkaosaar@gmail.com
Kaja Toomlakaja.toomlakaja.toomla@gmail.com
Katariina Järvekatariina.jarvekatariina.jarve@opilasliit.ee
Kersti Varblanekersti.varblanekersti.varblane@kiili.edu.ee
Kristina Murtazinkristina.murtazinkristina.murtazin@taltech.ee
Margus Pedastemargus.pedastemargus.pedaste@ut.ee
Margus Püüamargus.puuaMargus.Puua@harno.ee
Paavo Viiluppaavo.viiluppaavo@stuudium.com
Peep Küngaspeep.kungasPeep.Kungas@harno.ee
Priit Pensapriit.pensappensa@veeriku.tartu.ee
Tanel Kerestanel.kerestanel.keres@ekool.eu
Tiina Pautiina.pauTiina.Pau@harno.ee
Ülle Liiberulle.liiberulle.liiber@ut.ee
Urmas Heinasteurmas.heinasteurmash@gmail.com

Grupiga liitumiseks konsulteeri teema juhtidega: Peep Küngas, Heiti Pakk, kes omakorda esitavad päringu aadressile atlassian@harno.ee

Õiguste skeem

  • No labels