ProgeTiigri programmi raames valmis 2016. aastal digitaalse õppevara kogumik, millest leiab erinevate õppetöös kasutatavate vahendite kirjeldused ning nendega seotud õppematerjalide viited. Kogumik asub veebiaadressil www.progetiiger.ee.

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab põnevaid vidinaid ja vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivaimad vahendid saab õpetaja kätte mugavat filtreerimise tööriista kasutades.

Materjale leiab järgmistest valdkondadest:

• programmeerimine
  • robootika
  • 3D disain
  • nutiäpid
  • multimeedia

Vahendi kirjeldused annavad kompaktse ülevaate vahendist endast (kasutusala, allalaadimine jne) ning õppetöös kasutamise erinevatest võimalustest (õpilood). Lisaks leiab iga vahendi juurest nii eesti kui ka teistes keeltes juhendite, videote ja õppematerjalide viited.

Ootame ka uusi ideid ja soovitusi vahendite rakendamise kohta koolitunnis (tunnikavad, õpilood, õppevideod jne).

Oma ettepanek palun saada: kristi.salum@harno.ee

ProgeTiigri digitaalse õppevara kogumiku valmimist toetati Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi meetmest “Kaasaegse ja uuendusliku õppevara arendamine ja kasutuselevõtt“ (2014-2020.1.03.15-0001).