Page tree

Versions Compared

Key

  • This line was added.
  • This line was removed.
  • Formatting was changed.

...

AsutusNimiKontaktandmed

Haridus- ja Noorteamet

Katriin Orason (tootejuht, kutseharidus)

Kaili Simberg (tootejuht, kõrgharidus)

Tiina Talts (tootejuhtide assistent)

tahvel@harno.ee

Fujitsu Estonia AS

Irina Kelder

Tahvliga liitunud koolid (III etapp)

  1. Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus
  2. EELK Usuteaduse Instituut (EELK)
  3. Eesti EKB Liit Kõrgem Usuteaduslik Seminar
  4. Eesti Kunstiakadeemia
  5. Eesti Merekool
  6. Eesti Metodisti Kiriku Teoloogiline Seminar
  7. Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool
  8. Haapsalu Kutsehariduskeskus
  9. Heino Elleri Muusikakool
  10. Hiiumaa Ametikool
  11. Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
  12. Järvamaa Kutsehariduskeskus
  13. Kaitseväe Akadeemia
  14. Kehtna Kutsehariduskeskus
  15. Kuressaare Ametikool
  16. Kõrgem Kunstikool Pallas
  17. Lennuakadeemia
  18. Luua Metsanduskool
  19. Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
  20. Pärnumaa Kutsehariduskeskus
  21. Pärnu Saksa Tehnoloogiakool
  22. Rakvere Ametikool
  23. Räpina Aianduskool
  24. Sisekaitseakadeemia
  25. Tallinna Ehituskool
  26. Tallinna Kopli Ametikool
  27. Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
  28. Tallinna Majanduskool
  29. Tallinna Polütehnikum
  30. Tallinna Teeninduskool
  31. Tallinna Tehnikakõrgkool
  32. Tallinna Tervishoiu Kõrgkool
  33. Tallinna Tööstushariduskeskus
  34. Tartu Kunstikool
  35. Tartu Tervishoiu Kõrgkool
  36. Valgamaa Kutseõppekeskus
  37. Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool
  38. Viljandi Kutseõppekeskus
  39. Võrumaa Kutsehariduskeskus

Töögrupi liikmed (II etapp)

...

Pilootkoolid (I etapp)

  1. Hiiumaa Ametikool
  2. Tallinna Kopli Ametikool
  3. Eesti EKB Liit Kõrgem Usuteaduslik Seminar
  4. Räpina Aianduskool
  5. Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
  6. Järvamaa Kutsehariduskeskus
  7. Pärnu Saksa Tehnoloogiakool
  8. Viljandi Kutseõppekeskus
  9. Tartu Kunstikool
  10. Tallinna Tööstushariduskeskus
  11. Tallinna Tehnikakõrgkool (testkeskkonnas)

Töögrupi liikmed (I etapp)

  • Töögrupi liige osaleb töögrupi koosolekutel.
  • Töögrupi koosolekud toimuvad vastavalt vajadusele.
  • Igal koosolekul lepitakse kokku järgmise koosoleku teemad.
  • Iga teema detailanalüüsi valmimisel annab töögrupi liige selle kohta operatiivselt tagasisidet (2 tööpäeva jooksul).
  • Töögrupi liige osaleb valminud funktsionaalsuse ülevaatamisel ja hilisemal testimisel.
  • Ootame osapoolte vahelist PIDEVAT koostööd kogu projekti vältel.

Haridus- ja Teadusministeerium

Estonian Business School

Hiiumaa Ametikool

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

Järvamaa Kutsehariduskeskus

Kuressaare Ametikool

Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool

Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Tallinna Kopli Ametikool

Tallinna Polütehnikum

Tallinna Tehnikakõrgkool

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

Tartu Tervishoiu Kõrgkool