Versions Compared

Key

• This line was added.
  • This line was removed.
  • Formatting was changed.

...

• Tsentraalsed testid –> Testi sooritajate määramine –> Registreerimise kontroll
  • Kui valida Klass –> Otsi, siis kuvatakse kõigi selle klassi õpilaste nimekiri. Õpilased, kes pole ühelegi testile registreeritud, on kuvatud, kui pärast nime on edasi tühi rida. Õpilased, kes on registreeritud ühele või mitmele testile, on kuvatud iga test eraldi real.
  • Kui valida klass ja testsessioon (eraldi on riigieksamid ja rahvusvahelised eksamid) ning klass, kuvatakse vaid need õpilased, kes on nendele eksamitele registreeritud.
  • NB! Kõigil õpilastel peab eksamil osalemiseks olema registreerimise olek Registreeritud. Kui õpilase nime taga on Registreerimata, peab ta ise või kool minema uuesti registreerimisavalduse sisestamisele ning täitma nõutud väljad ning lõpuks vajutama nupule Kinnita avaldus.
  • Erivajaduste veerus saab vaadata õpilastele märgitud eritingimusi. Nende muutmiseks on vaja minna registreerimise vormile.
  • Erivajaduste vaatamiseks testide kaupa tuleb minna EKK minna Tsentraalsed testid –> Erivajadused.

InnoveHarno, 20182021