Versions Compared

Key

• This line was added.
  • This line was removed.
  • Formatting was changed.
  1. Ülesandeid hindab sama õpetaja, kes õpilased testile registreeris.
  • Logige sisse EISi ja jälgige, et nime kõrval oleks kooli nimetus.
  • Klõpsake menüüribal "Hindamine" ja „Minu korraldatud testid“
  • Klõpsake testi nimetusel
  • Avaneb hinnatavate ülesannete loetelu, ülesande rea lõpus nupuga „Alusta hindamist“ saab testi hinnata ülesannete kaupa.

• Kui olete juba alustanud ühe ülesande hindamist, siis lehele tagasi tulles on nupu nimetus „Jätka hindamist“.

Järgmise õpilase sama ülesande vastuse hindamiseks klõpsake all Järgmine või valige ülevalt õpilase nimi, keda soovite hinnata.

• Õpilase vastuse kõrval kuvatakse hindamisjuhend, õige vastus ja saate vaadata õpilase vaadet ülesandele. Kui Te neid õpilase vastuse kõrval ei näe, on Teie ekraanil olev tekst liiga suur ja juhendid on liikunud õpilase vastuse alla. Nende kõrval nägemiseks vähendage ekraani suurendust.
  • Valides vastuse hindamise kõrval "Probleem", saate õpilaste vastused tähistada eri värvidega ja nii probleemseid vastuseid grupeerida. Hindamise lõpetamiseks peavad kõik probleemid olema lahendatud. Selleks tuleb märkeruut "Probleem" tühjendada.

Kui soovite hinnata tööd õpilaste kaupa, tuleb valida ülevalt sakk „Tööde kaupa hindamine“.

2. Õpilaste vastuseid ei hinda sama õpetaja, kes registreeris õpilased testile.

Nimekirja koostamise lehel tuleb lisada hindaja (nupp "Lisa hindaja"). Hindaja saab valida enda kooli õpetajate hulgast ja vajadusel määrata ülesanded ning hinnatavate õpilaste tööde/vastuste arv.

Lisatud hindaja valib menüüribal Hindamine - Muud testid ja ülejäänud tegevused on samad, mis hindajal, kes on testi ise läbi viinud.