• Peale sisselogimist valida menüüribal "Minu töölaud"
  • Valida paremal sakk testid, filtrisse võib panna testi ID, testi liigi, õppeaine, kooliastme või valida, et otsite enda loodud testi  ja klõpsata “Otsi“
  • Soovitud test lohistada ekraanil keskmisele paanile "Minu töökogumik" või teha testi ees "linnuke" ja seejärel klõpsata "Lisa töökogumikku"
  • Seejärel klõpsata paremal pool asuval nupul "Lisa õpilastele jagamine" , teha testi ees märge ning klõpsata nupul "Saada lahendamiseks testina"
  • Avaneb testi nimekirja sakk, vaikimisi on nimekirja nimetus "Nimekiri", see tuleb muuta,
  • Valida testi lahendamise periood
  • Nimekirja saab õpilasi valida EHISest (valida klass, kui vaja, ka paralleel), ühe isikukoodi kaupa, enda koostatud isikukoodide faili abil või varem loodud õpilaste nimekirjas.
  • Õpilastel võib lubada testi lahendamist kohe alustada nupuga "Luba kohe alustada".
  • Kui testi koostaja soovib, et õpilased lahendaksid testi ta silma all, siis sakis Läbiviimine märkida kohalolevad õpilased ning seejärel nimekirja all "Luba alustada".
  • Loodud testi lahendamiseks võivad õpilased sisse logida testiparoolidega, siis suunatakse õpilane kohe õige testi juurde.
  • Testi sooritamise lõpetanud õpilaste tulemused kuvatakse sakis Tulemused.