You are viewing an old version of this page. View the current version.

Compare with Current View Page History

« Previous Version 20 Next »

Harno koostöös Eesti Haridustehnoloogide Liiduga on distantsõppe perioodil läbi viimas seminar-konsultatsioone, kus haridustehnoloogid vastavad distantsõppega seotud küsimustele.

Nipp(lightbulb)Kui soovid, et Distantsõppe teema jääks ühte sirvikuaknasse alles, ava link paremhiireklõpsiga ja vali "Ava link uuel vahelehel" (Open link in new tab)

(warning) Siit saad vajadusel kohe huvipakkuva teema juurde liikuda!

(question) Küsimusi saab esitada → SIIN

Toimunud distantsõppe konsultatsioonid:

I konsultatsioon (04.03.2021) (I. Maadvere)

II konsultatsioon (01.03.2021) (A. Krull, D. Veskimägi, I. Maadvere, A. Jõesalu)

Vastatud küsimused

Aljärgnevalt on toodud küsimused ja vastused teemade kaupa. Sulgudes on haridustehnoloogi nimi, kes vastas küsimusele.

Distantsõppe korraldus

Kas ja kuidas peaks distantsõppes ümber tegema hindamise? (I. Maadvere)

Nippe õpetaja töö hõlbustamiseks, aja kokkuhoidmiseks (A. Krull, D. Veskimägi, I. Maadvere, A. Jõesalu)

Videotund